Lumileds to globalna firma łączącą dwa biznesy - innowacyjną technologię LED i oświetlenie samochodowe. Lumileds jest światowym liderem oświetleniowym, który oferuje swoim klientom oświetlenie samochodowe, oświetlenie ogólne oraz produkty segmentu konsumenckiego.

Lumileds Poland S.A. w Pabianicach, z blisko 100-letnią tradycją, zatrudnia ponad 850 pracowników. Jest producentem innowacyjnego oświetlenia samochodowego w technologii konwencjonalnej i halogenowej. Centrum Biznesowe w Pabianicach obejmuje również Działy Rozwoju Nowych Produktów i Opakowań, Centrum Pakowania, Globalne Centrum Logistyki i Dystrybucji oraz Dział Sprzedaży i Biuro Obsługi Klienta. W Pabianicach zlokalizowane są także Centra Usług Wspólnych: Operacji Finansowych oraz Zarządzania Danymi Podstawowymi.

Dowiedz się więcej: o Lumileds

Obecnie szukamy osoby na stanowisko:

Inżynier Jakości ds. Dostawców (SQA)
Miejsce pracy: Pabianice

Główne zadania:

  • Zapewnienie jakości dostarczanych komponentów dla nowych uruchomień, modyfikacji i produkcji seryjnej;
  • Monitorowanie jakości dostarczanych komponentów i inicjowanie działań korygujących w przypadku nie spełnienia wymagań jakościowych;
  • Zarządzanie procesem reklamacji dostawców;
  • Prowadzenie audytów procesu u dostawców;
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej dla dostarczanych komponentów;
  • Ścisłą współpracę z inżynierami procesu i inżynierami jakości w zakresie komponentów wykorzystywanych w procesie produkcyjnym.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Dążenie do realizacji celów oraz konsekwencja w działaniu.

Dodatkowo mile widziane:

  • Doświadczenie w branży motoryzacyjnej;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Znajomość wymagań ISO 9001 i / lub IATF 16949;
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych: APQP, PPAP, MSA, CP, SPC, 8D;
  • Udokumentowana znajomość wymagań VDA 6.3.

Co możesz zyskać dołączając do Naszego Zespołu?

  • Pracę w firmie będącej liderem innowacyjnego oświetlenia samochodowego;
  • Kontakt z najnowocześniejszymi technologiami;
  • Szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego;
  • Możliwość zgłaszania i realizacji własnych pomysłów i usprawnień;
  • Udział w pracy zespołów projektowych;
  • Dofinansowanie do posiłków;
  • Kartę Benefit System do wykorzystania w wielu ośrodkach sportowo-rekreacyjnych w Polsce;
  • Szeroki zakres świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych (np. pożyczki dla pracowników na preferencyjnych warunkach, dodatkowe świadczenia z okazji Świąt, imprezy i paczki świąteczne dla dzieci pracowników).
Aplikacje prosimy kierować na adres mailowy:
Rekrutacje.Pabianice@lumileds.com

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o dopisanie w dokumentach poniższej zgody: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Lumileds Poland S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Lumileds Poland S.A. z siedzibą w Pabianicach ul. Partyzancka 66/72, 95-200 Pabianice; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: rekrutacje.pabianice@lumileds.com - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą."

Szanujemy i cenimy Twoją prywatność. Dane osobowe podane przez Ciebie do potencjalnego zatrudnienia i inne w ramach procesu rekrutacji będą przechowywane i przetwarzane w celu wspierania odpowiedzialnego i efektywnego procesu rekrutacji i selekcji. Lumileds będzie zbierać i przetwarzać dane osobowe kandydatów do pracy w otwartych i przyszłych procesach rekrutacji. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych można znaleźć w naszej Polityce prywatności dotyczącej rekrutacji (kliknij tutaj)

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane zgłoszenia. Oferty bez klauzuli o ochronie danych osobowych nie będą rozpatrywane.