HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

W związku z rozwojem naszej firmy oraz pozyskaniem nowych projektów do działu HRK Payroll Consulting, poszukujemy studentów, którzy chcą zdobyć doświadczenie zawodowe w firmie o ugruntowanej pozycji w branży outsourcingu usług kadrowo-płacowych na stanowisku:

Pracownik Działu Umów Cywilnoprawnych
Warszawa

Osoba na powyższym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie administracyjne Specjalistów działu w zakresie wprowadzania danych do systemu kadrowo - płacowego Teta, nadzór nad obiegiem wpływającej dokumentacji obsługiwanych Klientów.
Poszukujemy Kandydatów którzy chcieliby rozpocząć swą karierę zawodową od stanowiska asystenckiego.

 

Od Kandydatów nie oczekujemy wcześniejszego doświadczenia zawodowego w danym obszarze ale wymagamy jednak zainteresowania tematyką związana z prawem pracy i naliczaniem wynagrodzeń.

Czekamy na oferty osób posiadających doskonałe umiejętności interpersonalne, charakteryzujących się skrupulatnością, dokładnością, systematycznością oraz bardzo dobrą organizacją pracy własnej. 

Oferujemy samodzielną i odpowiedzialną pracę w miłej atmosferze.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij 

Aplikuj