HRK Retail specializes in recruiting managerial and expert staff needed by distribution centers and companies operating in the field of retail sale and wholesale. By partnering with leading firms in the retail sector, our Candidates may be presented the most attractive offers that are tailored to their qualifications and expectations.

See what we can do for you: Retail team at HRK.

HRK Retail specjalizuje się w obsłudze firm działających w obszarze sprzedaży detalicznej, hurtowej oraz sieci handlowych. Dzięki doświadczeniu we współpracy z sektorem retail rozumiemy cele biznesowe naszych klientów, branżowy język, specyficzne wymagania stawiane potencjalnym pracownikom oraz szczególnie cenione kompetencje zawodowe. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z branży Fashion poszukujemy osoby na stanowisko:

Store Manager
Warszawa

Zadania:

  • Zarzadzanie jednym z flagowych salonów
  • Zarządzanie zespołem - motywowanie, kierowanie, rozwój
  • Rekrutacja i szkolenie nowych pracowników
  • Obsługa klientów zgodnie ze standardami
  • Realizacja planów sprzedażowych
  • Raportowanie wyników

Wymagania:

  • Conajmniej 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kierowniczym
  • Praca na wskaźnikach sprzedażowych
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
  • Wysoko rozwinięte zdolności organizacyjne i komunikacyjne
  • Otwartość, energiczność w działaniu

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstwie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Ciekawą i dynamiczną pracę
  • Szkolenia sprzedażowe i z zarządzania
  • Pakiet benefitów pozapłacowych