Firma Natur Produkt Zdrovit już ponad dwadzieścia lat uczestniczy w rozwoju polskiego rynku farmaceutycznego. Sukces zawdzięczamy determinacji w poszukiwaniu preparatów innowacyjnych, o sprawdzonym działaniu i tylko takich, które spełniają najwyższe standardy jakości. Zaufało nam wiele wiodących światowych firm farmaceutycznych, których produkty wprowadzaliśmy na polski rynek.

Analityk w Dziale Sprzedaży Aptecznej
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • Odpowiedzialność za administrację i utrzymanie systemów wspierających pracę działu handlowego;
  • Przygotowywanie zestawień i raportów przy użyciu Excel (+VBA), baz danych (SQL) oraz narzędzi pomocniczych wg własnego uznania (np. Python, R);
  • Rozliczanie promocji sprzedażowych;
  • Współpraca z działem IT oraz zewnętrznymi firmami programistycznymi w zakresie projektowania, testowania oraz wdrażania rozwiązań;
  • Rozwój narzędzi raportowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (preferowane kierunki ekonomiczne, techniczne lub ścisłe);
  • Zainteresowanie rozwojem w obszarze zastosowania nowych technologii w biznesie;
  • Dobra znajomość MS Office w szczególności Excel z VBA;
  • Znajomość SQL (MS SQL);
  • Zainteresowanie programowaniem w celu automatyzacji pracy (VBA, SQL, Python);
  • Zainteresowanie produkcją oprogramowania - uczestnictwo w projektach IT w celu sporządzenia specyfikacji, integracji danych;
  • Duża skrupulatność i dokładność w pracy z liczbami, bazami danych;
  • Wysokie zdolności komunikacyjne i łatwość w nawiązywaniu relacji.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dobrej atmosferze w znanej firmie farmaceutycznej;
  • Dodatkowe benefity (Multisport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, lekcje j. angielskiego, dofinansowanie do kursów);
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z bazami danych, różnymi systemami i technologiami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres e-mail:
przedstawiciel20@gmail.com

Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Natur Produkt Zdrovit Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-918), ul. Nocznickiego 31; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie;  - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę."