MIKROMA POLSKA S.A. z siedzibą we Wrześni jest spółką specjalizującą się w produkcji precyzyjnych części mechanicznych i elektromechanicznych dla przemysłu lotniczego, posiadającą certyfikaty ISO 9001 oraz AS/EN 9100.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Specjalista ds. Zapewnienia Jakości
Miejsce pracy: Września

Zakres obowiązków:

  • Zapewnienie jakości produktu w całym cyklu życia produktu;
  • Nadzór nad reklamacjami od klientów zewnętrznych;
  • Analizowanie i rozwiązywanie bieżących problemów jakościowych;
  • Nadzór nad działami korygującymi;
  • Inicjowanie działań prewencyjnych i usprawnień procesu i produktu;
  • Prowadzenie szkoleń jakościowych;
  • Inicjowanie i nadzór reklamacji do dostawców części;
  • Audyty jakościowe na linii produkcyjnej(procesu i produktu).

Wymagania:

  • Wykształcenia wyższego (Zarządzanie Jakością, studia techniczne);
  • Dobrej znajomości języka angielskiego(i/lub francuskiego) w mowie i piśmie (mile widziana znajomość słownictwa technicznego);
  • Minimum 3-letniego doświadczenia zawodowego w obszarze zarządzania jakością (preferowana firma produkcyjna);
  • Dobrej i praktycznej znajomości narzędzi jakościowych (8D, Ishikawa, 5Why);
  • Umiejętności czytania rysunku technicznego;
  • Umiejętności rozwiązywania problemów przy użyciu takich metod jak m.in.: metoda 8D, 5Why;
  • Znajomości normy ISO 9001(dodatkowym atutem będzie znajomość AS9100);
  • Umiejętności audytorskie - mile widziane;
  • Umiejętności praktycznego zastosowania narzędzi MS Office;
  • Umiejętności analitycznych;
  • Inicjatywy, kreatywności oraz samodzielności;
  • Znajomość systemu ERP mile widziana.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji;
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów;
  • Pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe.
Tryb pracy: 1 zmiana
Zgłoszenia zawierające CV także w języku angielskim lub francuskim oraz zdjęcie, prosimy kierować na adres:
MIKROMA POLSKA S.A.
ul. Batorego 4,
62-300 Września
lub adres e-mail:
mikroma@mikroma.com
Kandydaci zakwalifikowani do rozmów indywidualnych zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie spotkania.
Prosimy o dołączenie do przesłanych dokumentów poniższej zgody: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mikroma Polska S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest Mikroma Polska S.A. z siedzibą we Wrześni (62-300), ul. Batorego 4; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres Administratora - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę".