MIKROMA POLSKA S.A. z siedzibą we Wrześni jest spółką specjalizującą się w produkcji precyzyjnych części mechanicznych i elektromechanicznych dla przemysłu lotniczego, posiadającą certyfikaty ISO 9001 oraz AS/EN 9100.

Poszukujemy pracownika na stanowisko:
Mistrz Narzędziowni/Team Leader
Miejsce pracy: Września
Opis stanowiska:
  • zarządzanie wydziałem produkcyjnym,
  • ustalanie harmonogramu wykonywanych przyrządów/ narzędzi,
  • nadzór technologiczny przygotowania produkcji przyrządów/ narzędzi,
  • inicjowanie oraz wprowadzanie udoskonaleń,
  • nadzór nad terminowością oraz jakością zrealizowanych zleceń;
  • kształtowanie odpowiednich postaw w zakresie bezpieczeństwa, jakości i higieny pracy.
Wymagania:
  • znajomość rysunku technicznego oraz obsługa sprzętu kontrolno-pomiarowego - wymóg konieczny,
  • znajomość zagadnień związanych z obróbką skrawaniem,
  • wysoko rozwinięte kompetencje liderskie,
  • umiejętność dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu,
  • umiejętności analityczne,
  • gotowości do pracy trzyzmianowej.
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia;
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynkach międzynarodowych;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i posiadanych kompetencji;
  • Pakiety sportowe, ubezpieczenie grupowe.
Tryb pracy: 1 zmiana
Zgłoszenia zawierające CV ze zdjęciem prosimy kierować na adres :
MIKROMA POLSKA S.A.

ul. Batorego 4, 62-300 Września
lub adres e-mail:
Kandydaci zakwalifikowani do rozmów indywidualnych zostaną powiadomieni telefonicznie o terminie spotkania.