HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, firmy wiodącej w zakresie wydawania pozycji naukowcyh oraz kształcenia językowego,  do biura w Katowicach na okres czasowy ok (2 miesięcy), poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. rozliczania umów cywilnoprawnych
Katowice

Zadania:

  • Naliczanie wynagrodzeń z zakresu umów cywilnoprawnych
  • Zgłoszenia i wyrejestrowania z ZUS
  • dokonywanie rozliczeń i sporządzanie deklaracji w zakresie ZUS, PDOF i GUS
  • przygotowywanie raportów  i zestawień dotyczących spraw płacowych

Wymagania:

  • umiejętność pracy w zespole,
  • dokładność,
  • systematyczność oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • znajomość MS Office,
  • zainteresowanie tematyką związaną z HR,
  • dodatkowym atutem będzie znajomość systemu Symfonia.

Oferujemy:

  • samodzielną i odpowiedzialną prace w przyjaznej atmosferze na partnerskich warunkach.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.