HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego klienta - lidera wśród dealerów aut marki RENAULT w Polsce, poszukujemy doświadczonych osób, entuzjastów i miłośników motoryzacji na stanowisko:

Sprzedawca Samochodów Nowych
miejsce pracy: Warszawa

Zadania:

  • bezpośrednia sprzedaż samochodów w salonie (salony na Alejach Jerozlimskich lub w Morach) oraz realizacja ustalonych planów sprzedaży,
  • prezentacja samochodów, przeprowadzanie jazd próbnych,
  • profesjonalna obsługa Klientów - budowanie i umacnianie długofalowych relacji z Klientami i potencjalnymi Klientami,
  • budowanie i aktualizacja baz danych Klientów
  • budowanie pozytywnego wizerunku salonu i marki na rynku lokalnym.

Oczekiwania:

  • praktyczna znajomość branży motoryzacyjnej oraz min. roczne doświadczenie na podobnym stanowisku przy sprzedaży aut nowych lub używanych,
  • znajomość procesów i technik sprzedaży, umiejętności negocjacyjne,
  • wysoka komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • bardzo dobra organizacja pracy,
  • wysoka motywacja do zmiany dotychczasowego miejsca pracy,
  • duże zaangażowanie i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole.

Klient oferuje

  • umowę o pracę zawierającą część stałą i ruchomą,
  • premie zadaniowo-uznaniowe.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.