HRK ICT dostarcza najwyższej jakości usługi w zakresie rekrutacji stałych oraz outsourcingu kompetencyjnego IT. Pracujemy na zlecenie firm informatycznych i telekomunikacyjnych oraz działów ICT w pozostałych sektorach gospodarki. Współpracujemy z doświadczonymi kandydatami o specjalistycznej wiedzy i umiejętnościach, którym doradzamy w wyborze dalszej ścieżki kariery oraz prezentujemy najciekawsze oferty z rynku pracy. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Masz już solidne doświadczenie zawodowe w automatyzacji testów oprogramowania?

Czujesz, że skończyły Ci się możliwości rozwoju u obecnego pracodawca?

Chciałbyś/chciałabyś zyskać prywatnego doradcę na rynku rekrutacji IT?

Solidny pracodawca to solidne perspektywy, dlatego zaufaj nam i pozwól sobie pomóc w poszukiwaniu satysfakcjonującej pracy. Aplikuj, żebyśmy mogli porozmawiać o szczegółach.

Tester Automatyczny (m/k)

województwo: dolnośląskie

miasto: Wrocław

Opis stanowiska:

  • Wykorzystywane różne narzędzia i języki programowania przez naszych Klientów z różnych branż (produkcja, software house, R&D, finanse) pozwolą dobrać projekt zgodnie z Twoimi preferencjami;
  • bezpośrednie zatrudnienie u pracodawcy;
  • udział w długoterminowych, rozwojowych projektach;
  • dostępne opcje dla osób na różnym poziomie doświadczenia (w tym rozwój w kierunku Test Lidera/Test Managera);
  • praca w metodologii Agile/Scrum, z  międzynarodowymi możliwościami (dla chętnych).

Wymagania:

  • Przynajmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w automatyzacji testów oprogramowania;
  • znajomość języków programowania i technologii powiązanych z testowaniem (np. C#, Java, JavaScript, Selenium Webdriver, jQuery, Cucumber/jBehave) ;
  • przynajmniej komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • mile widziane:

o   wieloletnie doświadczenie zawodowe w różnych rodzajach testów oprogramowania,

o   certyfikacja ISTQB,

o   praktyczna znajomość SQL.

Oferujemy:

  • Bezpośrednią współpracę z klientem, w wybranej formie (B2B/uop);

  • wsparcie na każdym etapie procesu rekrutacyjnego ? od konsultacji CV, poprzez propozycje ofert zgodnych z oczekiwaniami i ?wieści z rynku?  oraz dodatkowe informacje na każdym etapie procesu, pomagające dotrzeć do pozytywnego końca;

  • pakiet socjalny, szkolenia i wszelkie benefity powiązane z daną opcja zawodowa.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.