Zespół HRK Human Resources specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy specjalistów i menedżerów HR na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Mamy unikalne na polskim rynku doświadczenia w budowaniu całych struktur działów personalnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla Naszego Klienta, spółki z branży mediowej poszukujemy

Kandydata/tki na stanowisko

Koordynator ds. HR
województwo: mazowieckie

Zadania:

  • Nadzór nad dokumentacją kadrową i jej obiegiem;
  • Współpraca z zewnętrznym dostawcą kadrowo-płacowym;
  • Zarządzanie cyklem zatrudnienia pracownika;
  • Przygotowanie danych i kompletowanie dokumentów personalnych;
  • Wdrażanie zmian i usprawnień w procesach HR wewnątrz firmy;
  • Wsparcie w prowadzeniu procesów rekrutacyjnych;
  • Realizowanie, tworzenie i udział w projektach HR;
  • Przygotowywanie zestawień z obszaru personalnego na potrzeby wewnętrzne;
  • Nadzór nad obiegiem dokumentacji zgodnie z zasadami Prawa Pracy;
  • Inne działania HR'owe.

Wymagania:

  • Minimum 3 lata dośwadczenia zawodowego w obszarze HR;
  • Wykształcenia wyższego;
  • Znajomości prawa pracy i dokumentacji kadrowej;
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office (w szczególności Excel);
  • Umiejętności podejmowania decyzji;
  • Dojrzałości i odpowiedzialności;
  • Kreatywności, elastyczności i zaangażowania;
  • Bardzo dobrej organizacji pracy, operatywności;
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności interpersonalnych;
  • Otwartości i poczucia humoru.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.