Zespół HRK Logistics & Purchasing specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm z branży transport-spedycja-logistyka oraz na potrzeby firm handlowych, które posiadają w swojej strukturze dział logistyki lub zakupów. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjno-dystrybucyjna, która w związku z pozyskaniem nowego klienta poszukuje do jego obsługi osoby na nowo tworzone stanowisko:

Materials Manager
miejsce pracy: Łódź

Cel stanowiska:
Zapewnienie sprawnego planowania oraz zarządzania zapasami oraz zapewnienie ciągłości, czasowości oraz jakości raportowanych danych materiałowych. Koordynowanie projektów i wdrożenia zmian mających na celu poprawę efektywności biznesowej w odniesieniu do potrzeb biznesowych i przepisów prawnych.

Zakres obowiązków:
  • Przygotowanie raportów dotyczące zapasów i statusu w firmie
  • Analiza danych dotyczących efektywności Zarządzania Zapasami
  • Analiza trendów, które mogą wpływać na Zarządzanie Zapasami
  • Planowanie działań firmy, które mogą poprawić Zarządzanie Zapasami
  • Identyfikacja zestawu wskaźników KPI, które umozliwiają kontrolę prawidłowego wdrożenia projektu oraz poziom realizacji celów
  • Wspieranie i współpraca z wszystkimi stanowiskami produkcyjnymi oraz logistycznymi
  • Minimalizacja kosztów zapasów poprzez wdrażanie i koordynowanie projektów związanych z Zarządzaniem Zapasami
  • Koordynowanie pracy pozostałych członków zespołu projektowego poprzez przypisywanie odpowiednich zadań, analizę raportów,
  • Wdrażanie rozwiązań Najlepszych Praktyk (Best Practices) dotycząchych Zarządzanie Zapasami z innych oddziałów firmy
  • Współpraca z kierownikami działów w firmie
  • Zapewnienie wdrożennia (włączając testy, szkolenia, specyfikacje oraz dokumentację) systemu rozwiązań (elektronicznego oraz procesów)
  • Zapewnienie monitorowania istniejących rozwiązań systemowych (elektronicznych oraz procesów) aby zapewnić lub wdrożyć rozwiązań usprawniających
  • Koordynacja pracy wewnątrz komórki organizacyjnej oraz współdziałanie z innymi komórkami organizacyjnymi

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne lub logistyczne
  • Minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zagadnień związanych z gospodarką materiałową
  • Znajomość nowoczesnych praktyk magazynowania oraz metod i narzędzi zarządzania gospodarką materiałową
  • Znajomość procesów logistyki i dystrybucji
  • Umiejętności interpersonalne w zakresie komunikacji i negocjacji
  • Bardzo dobra znajomość j angielskiego w mowie i piśmie

Nasz Klient oferuje:
  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym i zgranym zespole
  • Merytoryczne wsparcie w procesie adaptacji
  • Udział w projektach o zasięgu międzynarodowym oraz współpracę z wysokiej klasy specjalistami oraz dostęp do nowoczesnych technologii
  • Jasne kryteria awansu
  • Prywatną opiekę medyczną, dofinansowanie do karty sportowo-rekreacyjnej, grupowe ubezpieczenie NNW, wiadczenia z ZFŚS
  • Umowę o pracę

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.