HRK Legal specjalizuje się w rekrutacji prawników. Dzięki współpracy z wiodącymi polskimi i międzynarodowymi kancelariami, a także działami prawnymi spółek (stanowiska in-house) proponujemy naszym Kandydatom najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół Legal w HRK.

Dla naszego klienta - dużej i renomowanej kancelarii prawnej posiadającej oddział w Katowicach poszukujemy osób na stanowisko:

Prawnik - Corporate / M&A / Real Estate
Miejsce pracy: Katowice

Zadania:

  • świadczenie obsługi prawnej na rzecz klientów kancelarii w obszarach prawa cywilnego, handlowego, transakcji M&A i dotyczących nieruchomości w języku polskim i angielskim
  • sporządzanie pism, umów, memorandów i innych dokumentów
  • przygototwanie opinii prawnych
  • udział w transakcjach, w tym przygotowywanie raportów due diligence
  • reprezentowanie klientów w postępowaniach sądowych i administracyjnych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, prawnicze - w trakcie odbywania aplikacji radcowskiej lub adwokackiej
  • szeroka i praktyczna znajomość prawa cywilnego, handlowego, prawa obrotu nieruchomościami
  • 1-3 lata doświadczenia pracy w kancelarii w obsłudze podmiotów gospodarczych (doświadczenie pracy przy transakcjach będzie dodatkowym atutem)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, w tym terminologii prawniczej

Oferujemy:

  • pracę w prestiżowej kancelarii prawnej przy obsłudze dużych podmiotów gospodarczych
  • jasną ścieżkę rozwoju i awansu
  • atrakcyjne warunki wynagordzenia wraz z pakietem benefitów

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.