HRK Production aktywnie wspiera firmy z sektora produkcyjnego w pozyskiwaniu wysokiej klasy specjalistów i menedżerów odpowiedzialnych za wytwarzanie różnego typu dóbr materialnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży produkcyjnej, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Lean Manufacturing Expert / Leader
miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Całościowe prowadzenie projektów optymalizacyjnych w zakładzie produkcyjnym: definiowanie wąskich gardeł, powoływanie zespołów projektowych, samodzielne koordynowanie projektem
  • Identyfikacja obszarów i możliwości doskonalenia i optymalizacji efektywności produkcji opartych na założeniach Lean Manufacturing oraz eliminacja strat i optymalizacja kosztów
  • Prowadzenie grup Kaizen
  • Prowadzenie workshopów z obszaru optymalizacji
  • Współpraca z managementem w zakładzie, pracownikami liniowymi i specjalistami oraz pozostałymi osobami odpowiedzialnymi za Continous Improvement w Grupie

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Język angielski na poziomie swobodnej komunikacji
  • Min. 4 letnie doświadczenie w pracy z zakresu wdrażania Lean Manufacturing oraz Continuous Improvement w firmie produkcyjnej
  • Praktyczna znajomość narzędzi Lean Management (Kaizen, SMED, 5S, TPM, VSM i inne)
  • Znajomość podstaw Six Sigma

Firma oferuje możliwość dalszego rozwoju zawodowego w obszarze Lean Manufacturing, pakiet szkoleń indywidualnie dostosowany do potrzeb, opiekę medyczną, multisport, ubezpieczenie grupowe.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.