HRK Production aktywnie wspiera firmy z sektora produkcyjnego w pozyskiwaniu wysokiej klasy specjalistów i menedżerów odpowiedzialnych za wytwarzanie różnego typu dóbr materialnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

W związku z rozwojem Naszego Klienta, lidera w dziedzinie technologii bezpieczeństwa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Advanced Manufacturing Engineer (Lider AME)
miejscowość: Zawiercie

Zadania:

  • Wdrożenie globalnej strategii produkcyjnej
  • Prowadzenie projektów i wdrażanie nowych rozwiązań celem zwiększenia skuteczności w obszarze procesu/produktu
  • Zapewnianie dostępności nowych produktów i technologii
  • Obsługiwanie fuzji  i przejęć poprzez odpowiednią ocenę docelowych ryzyk w ramach operacji
  • Analiza i wyprzedzanie trendów światowych w produkcji
  • Wsparcie dla zakładów produkcyjnych w celu zwiększania ich wydajności

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (np. przemysłowe, mechaniczne, elektromechaniczne, elektryczne lub elektroniczne)
  • Min. 5 lat doświadczenia w obszarze zintegrowanego łańcucha dostaw
  • Rozumienie globalnego zarządzania materiałami
  • Preferowane jest 5-letnie doświadczenie związane z AME
  • Biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • Doświadczenie i wiedza nt. zasad i procesów Lean Manufacturing
  • Wiedza z zakresu analizy zdolności produkcyjnych, analizy kosztów i analizy danych
  • Doświadczenie we wprowadzeniu nowych produktów i w zarządzaniu inwestycjami kapitałowymi
  • Doświadczenie w przenoszeniu oddziałów zakładu produkcyjnego
  • Zrozumienie procesów i trendów w inżynierii produkcji
  • Zdolności przywódcze, menadżerskie i komunikacyjne

Oferujemy:

  • Możliwość zarządzania wieloma globalnymi projektami
  • Pracę w firmie będącej liderem na światowym rynku
  • Atrakcyjne warunki płacowe
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w przyjaznej atmosferze

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.