Obecnie dla naszego Klienta, firmy o profilu produkcyjnym z branży technicznej (sektor metalowy), jednego z liderów w swojej dziedzinie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Zarządzający

Miejsce pracy: Poznań
nr ref. DZA/04/2018

Obowiązki:

  • Kompleksowe zarządzanie średniej wielkości zakładem produkcyjnym z branży technicznej
  • Realizowanie misji i wizji przedsiębiorstwa
  • Budowanie oraz umacnianie pozycji firmy na rynku
  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania spółki oraz organizacji pracy
  • Tworzenie i nadzorowanie wdrażania okresowych planów rozwoju
  • Zapewnienie ciągłości realizacji zamówień produkcyjnych
  • Zarządzanie personelem, kontrola działań
  • Nadzorowanie funkcjonowania poszczególnych działów firmy
  • Analiza raportów dotyczących funkcjonowania firmy, proponowanie nowych rozwiązań
  • Podejmowanie kluczowych decyzji
  • Współpraca z kluczowymi partnerami firmy
  • Nadzór nad pracą działu finansowego, monitorowanie płynności i wyników firmy.

Oczekiwania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia w zarządzaniu firmy o profilu produkcyjnym
  • Co najmniej kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu produkcją w branży technicznej
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Studia podyplomowe z zarządzania, ekonomii będą dodatkowym atutem
  • Praktyczna znajomość zagadnień związanych z produkcją, sprzedażą, finansami, inwestycjami
  • Zdolności przywódcze, negocjacyjne
  • Wysoka samodzielność oraz odpowiedzialność
  • Wysoka świadomość biznesowa oraz umiejętność podejmowania trudnych i strategicznych decyzji
  • Umiejętność pracy w oparciu o cele, plany, wskaźniki
  • Umiejętność dążenia do celu
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Preferowani kandydaci z Poznania lub Wielkopolski.

Nasza oferta:

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Odpowiedzialne stanowisko i szeroki zakres kompetencji
  • Pracę pełną wyzwań w dynamicznie i stale rozwijającej się firmie
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Zgłoszenia zawierające CV i  list motywacyjny prosimy przesyłać  za pośrednictwem przycisku ?APLIKUJ?

Informujemy, że nadesłane aplikacje spływają bezpośrednio do naszego Klienta. Firma HRK S.A. nie prowadzi procesu rekrutacji na powyższe stanowisko, nie dokonuje żadnej selekcji dokumentów i nie jest administratorem w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Rola HRK S.A. ogranicza się wyłącznie do publikacji powyższej oferty pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Aplikuj Inne ogłoszenia Drukuj Oferty z 24h Zapisz do teczki Zamknij