HRK Production aktywnie wspiera firmy z sektora produkcyjnego w pozyskiwaniu wysokiej klasy specjalistów i menedżerów odpowiedzialnych za wytwarzanie różnego typu dóbr materialnych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

Pracodawcą w tej rekrutacji jest międzynarodowa firma z branży technicznej, dla której poszukujemy osoby na stanowisko:

Inżynier Jakości Dostawców SQA
miejsce pracy: Łódź

Zadania stojące przed osobą pracującą na tym stanowisku:
  • Odpowiedzialność za wybór, audyt i proces reklamacji dostawców
  • Uczestnictwo w audytach klienta i rozwój jakości produktów za pomocą wdrażania działań korygujących
  • Podnoszenie standardów jakościowych produktów za pomocą prowadzenia szkoleń dla pracowników
  • Nadzór nad wrażaniem nowych produktów do produkcji seryjnej (APQP) oraz walidacja wyrobów produkcyjnych, odpowiedzialność za dokumentację zatwierdzaną przez klienta i dostawcę (PPAP)
  • Zarządzanie systemem oraz odpowiedzialność za przygotowywanie i analizę statystyk jakościowych

Oczekiwania wobec Kandydata:
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację ? warunek konieczny
  • Wykształcenie wyższe techniczne ? związane z zarządzaniem jakością
  • Dobra znajomość narzędzi jakościowych - FMEA, PPAP, 8D, 5WHY
  • Umiejętność wykorzystania w praktyce rysunku technicznego oraz narzędzi pomiarowych

Nasz Klient oferuje:
  • Możliwość rozwoju w obszarze jakości w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Premia roczna
  • Możliwość rozwoju dzięki indywidualnemu pakietowi szkoleń specjalistycznych
  • Pakiet benefitów ? prywatną opiekę medyczną, kartę sportową, pakiet świadczeń socjalnych, dofinansowanie do obiadów

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.