Obecnie dla naszego Klienta, firmy z branży technicznej, jednego z liderów w swojej dziedzinie, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy
(branża techniczna)

Miejsce pracy: Szczecin (teren działania: woj. zachodniopomorskie)
(nr ref: PH/SZ/04/2018)

Zadania:

  • realizacja wyznaczonych planów i celów sprzedażowych,
  • umacnianie istniejących kontaktów z klientami oraz aktywne pozyskiwanie nowych klientów,
  • sporządzanie ofert i pozyskiwanie zamówień,
  • prowadzenie negocjacji handlowych,
  • doradztwo techniczne i handlowe w zakresie oferowanych rozwiązań,
  • negocjowanie umów z klientami i współpraca z innymi działami w trakcie ich realizacji,
  • bieżące raportowanie.

Wymagania:

  • minimum roczne doświadczenie w sprzedaży w branży B&B (najchętniej technicznej),
  • znajomość technik sprzedaży i negocjacji,
  • umiejętność nawiązywania i utrzymywania kontaktów z Klientami,
  • determinacja w działaniu, zapał do pracy i orientacja na wynik,
  • zdolność logicznego myślenia oraz wyobraźnia przestrzenna,
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych,
  • wykształcenie min. średnie, preferowane wyższe techniczne,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie będącej liderem na rynku,
  • stały kontakt z najnowszymi rozwiązaniami technicznymi,
  • możliwość szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • narzędzia pracy m.in. samochód służbowy, laptop, telefon,
  • bogaty pakiet socjalny.

Zgłoszenia zawierające CV, list motywacyjny ze zdjęciem i podaniem nr ref. prosimy przesyłąć poprzez link:

Informujemy, że nadesłane aplikacje spływają bezpośrednio do naszego Klienta. Firma HRK S.A. nie prowadzi procesu rekrutacji na powyższe stanowisko, nie dokonuje żadnej selekcji dokumentów i nie jest administratorem w rozumieniu Ustawy o Ochronie Danych Osobowych. Rola HRK S.A. ogranicza się wyłącznie do publikacji powyższej oferty pracy.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)

Aplikuj Inne ogłoszenia Drukuj Oferty z 24h Zapisz do teczki Zamknij