HRK Retail specjalizuje się w rekrutacji kadry menedżerskiej i eksperckiej na potrzeby sieci handlowych oraz organizacji z obszaru sprzedaży detalicznej i hurtowej. Dzięki współpracy z czołowymi firmami branży retail naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół Retail w HRK.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży Retail, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Digital Marketingu
województwo: mazowieckie

Wymagania:

  • biegła znajomość narzędzi marketingowych
  • doświadczenie w prowadzeniu kampanii marketingowych
  • doświadczenie w pracy z CMS
  • znajomość narzędzi: Google Analytic, HTML, Google Adwords,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (współpraca z centralą firmy)

Zadania:

  • realizacja działań z zakresu digital marketingu
  • tworzenie contentu
  • implementowanie działań zleconych przez centrale firmy
  • analiza wskaźników oraz ruchów na stronie internetowej
  • działania mające na celu podniesienie sprzedaży
  • wsparcie pracy działu ecommerce
  • tworzenie grafik na potrzeby firmy

Oferujemy:

  • pracę w dynamicznym środowisku
  • możliwość rozwoju w kierunku ecommerce
  • współpracę i szkolenia w centrali firmy
  • atrakcyjny pakiet benefitów

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.