HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, firmy z branży motoryzacyjnej o międzynarodowym zasięgu, poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Samodzielny Księgowy
Warszawa/Piaseczno

Zadania:

  • aktywne wsparcie Głównej Księgowej podczas sporządzanie sprawozdań finansowych według  polskiej ustawy o rachunkowości
  • weryfikacja dokumentów księgowych pod względem merytorycznym i rachunkowym
  • uzgadnianie i kontrola sald kont
  • współodpowiedzialność za terminowość i poprawność sprawozdań i deklaracji podatkowych
  • współpraca przy procesie zamknięcia miesiąca oraz roku
  • kontrola terminowości regulacji zobowiązań firmy
  • współpraca z europejską Centralą Spółki oraz z organami zewnętrznymi

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie rachunkowości, finansów lub ekonomii
  • bardzo dobra, ugruntowana, praktyczna znajomość zasad rachunkowości i prawa podatkowego
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, najchętniej w międzynarodowej firmie
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie, znajomość słownictwa finansowego
  • dokładność, skrupulatność, gotowość do nauki, samodzielność i proaktywność w działaniu

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę
  • możliwości rozwoju zawodowego

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy Pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.