HRK SSC/BPO specjalizuje się w rekrutacji specjalistów, menedżerów oraz dyrektorów do centrów usług wspólnych. Dzięki współpracy z czołowymi firmami z sektora SSC/BPO naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół SSC/BPO w HRK.

Dla jednego z naszych Klientów, międzynarodowej firmy outsourcingowej, poszukujemy Kandydatów ze znajomością języków obcych, otwartych na codzienną pracę z klientem. Poszukujemy zarówno osób do działu Ksiegowości (AP/AR), jak i do działu HR.

Specjalista ds. Wsparcia Klienta Międzynarodowego ze znajomością języków obcych (Księgowość/HR)
Kraków

Zadania:

  • Utrzymywanie relacji z klientem biznesowym,
  • odpowiadanie na zapytania przychodzące drogą mailową, telefoniczną lub w formie czatu (lub wykonywanie połączeń wychodzących - w zależności od działu),
  • aktualizowanie baz danych i dokumentacji,
  • przygotowywanie raportów,
  • stała współpraca z innymi działami firmy,
  • odpowiedzialność za zadania w ramach danego obszaru (księgowość lub HR).

Wymagania:

  • Dobra znajomość jednego z następujących języków: francuskiego, niemieckiego lub włoskiego (na poziomie co najmniej B2),
  • posługiwanie się j. angielskim na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (co najmniej B1),
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • analityczne myślenie i przywiązywanie uwagi do szczegółów,
  • umiejętność organizacji czasu pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • chęć nauki i rozwoju w międzynarodowym środowisku.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji z ustaloną ścieżką kariery,
  • pracę dla największych globalnych marek,
  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • możliwość rozwoju umiejętności językowych,
  • szkolenia podnoszące wiedzę oraz rozwijające kompetencje miękkie.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.