HRK IT Contracting specjalizuje się w outsourcingu specjalistów IT. Dzięki współpracy z czołowymi firmami na terenie Polski oraz EMEAR naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół IT Contracting w HRK.

Specjalista Service Desk

Warszawa

Zadania:

  • przyjmowanie, obsługa oraz rozwiązywanie problemów/zgłoszeń od użytkowników,
  • instalacja i konfiguracja standardowego oprogramowania zgodnie z ustalonymi procesami i standardami,
  • wspieranie użytkowników w zakresie: systemów, serwerów, aplikacji oraz sprzętu,
  • wsparcie przy realizacji bieżących zadań z zakresu administracji IT,
  • silna i skuteczna współpraca między innymi komórkami IT.

Wymagania:

  • znajomość zagadnień sieci LAN/WAN, Windows Server oraz Microsoft Office (365),
  • komunikatywność, umiejętność pracy w zespole oraz chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
  • umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • mile widziane doświadczenie w pracy z narzędziem Active Directory.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, możliwość wyboru rodzaju umowy w zależności od własnych preferencji,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej organizacji,
  • przyjazną i koleżeńską atmosferę w zespole,
  • jasną ścieżkę rozwoju.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.