Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Obecnie do Oddziału terenowego UDT w Bydgoszczy poszukujemy kandydata na stanowisko:

Inspektor Urządzeń Transportu Bliskiego
Miejsce pracy: Bydgoszcz lub Włocławek

Kluczowe obowiązki:

  • Prowadzenie inspekcji w zakładach pracy.
  • Prowadzenie kontroli wyznaczonych rodzajów urządzeń.
  • Wydawanie decyzji administracyjnych (po uzyskaniu uprawnień).
  • Badanie przyczyn wypadków i niebezpiecznych uszkodzeń urządzeń dźwignicowych.
  • Sprawdzanie kwalifikacji osób służb eksploatacji urządzeń.
  • Prowadzenie procesów certyfikacji i oceny zgodności.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe, kierunek mechanika, energetyka lub elektryka.
  • Mile widziane doświadczenie w dziale utrzymania ruchu, w dziale konstrukcyjnym lub remontowym.
  • Znajomość zagadnień związanych z mechaniką, eksploatacją maszyn oraz układów napędu, sterowania i regulacji.
  • Mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV.
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziomie dobrym.
  • Komunikatywność, myślenie analityczne, samoorganizacja.
  • Otwartość na zmiany i umiejętność współpracy w zespole.
  • Dobry stan zdrowia (brak przeciwwskazań do pracy na wysokości).
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód z możliwością wykorzystania do celów służbowych.

Oferujemy:

  • Możliwość realizacji ambicji zawodowych w firmie o ponad 105-letniej tradycji.
  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • Atrakcyjne wynagradzanie zasadnicze oraz system nagród motywacyjnych.
  • Szeroki pakiet szkoleń i świadczeń pozapłacowych.

Rozpatrywane będą tylko aplikacje, zawierające następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Dozoru Technicznego z siedzibą ul. Szczęśliwicka 34, 02-353 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj Inne ogłoszenia Drukuj Oferty z 24h Zapisz do teczki Zamknij