Urząd Dozoru Technicznego jest państwową osobą prawną działającą w obszarze bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Dołączenie do grona pracowników UDT to możliwość współpracy z ekspertami technicznymi, a także kontakt z najnowocześniejszą technologią wdrażaną w przemyśle. Rozwój gospodarki i związany z nim przyrost liczby oraz rodzajów urządzeń podlegających dozorowi stymulują rozwój kompetencji, umiejętności i stałą aktualizację wiedzy. Pracownicy UDT mają tym samym szerokie możliwości rozwoju w wielu obszarach dotyczących zarówno działalności inspekcyjnej, audytorskiej, jak i szkoleniowej.

Obecnie do Oddziału terenowego UDT w Lublinie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Stażysta/ka w Dziale Administracyjno-Finansowym
Miejsce pracy: Oddział Lublin

Kluczowe obowiązki:

  • Rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej.
  • Wsparcie inspektorów w rozliczaniu i obsłudze czynności.
  • Wsparcie w archiwizacji dokumentacji.
  • Pomoc w organizacji szkoleń dla klientów.
  • Przygotowywanie zestawień na potrzeby Oddziału.

Nasze oczekiwania:

  • Studenci ostatniego lub przedostatniego roku studiów lub absolwenci kierunków: administracja, ekonomia, zarządzanie lub pokrewnych.
  • Bardzo dobre wyniki w nauce (preferowane osoby otrzymujące stypendium).
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office.
  • Dobra znajomość języka angielskiego.
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Wysoka kultura osobista.
  • Umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy:

  • Płatną współpracę przez okres 3 miesięcy.
  • Możliwość zdobycia praktycznego doświadczenia zawodowego w firmie o ponad 105-letniej tradycji.
  • Współpracę z gronem wysoko wykwalifikowanych specjalistów.
  • Możliwość realizacji ciekawych i różnorodnych zadań.
  • Miłą atmosferę pracy.

Rozpatrywane będą tylko aplikacje, zawierające następującą klauzulę: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Urząd Dozoru Technicznego z siedzibą ul. Szczęśliwicka 34, 02-353 Warszawa dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, zgodnie z przepisami ustawy z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania.
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Aplikuj Inne ogłoszenia Drukuj Oferty z 24h Zapisz do teczki Zamknij