Zespół HRK Financial Markets specjalizuje się w rekrutacji specjalistów i menedżerów na potrzeby banków, firm ubezpieczeniowych, domów maklerskich i towarzystw funduszy inwestycyjnych. Wieloletnie doświadczenie konsultantów HRK pozwala skutecznie spełniać potrzeby zarówno Pracodawców, jak i Kandydatów. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji w branży wynajmuj długoterminowego, poszukujemy dynamicznych i zmotywowanych kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. Zakupów
Mijesce pracy: Warszawa

Zadania:

  • Administrowanie procesu zakupów samochodów;
  • Kontakt z dealerami samochodowymi i weryfikacja ofert;
  • Przygotowywanie i analiza zapytań ofertowych związanych z zakupem i dostawą samochodów;
  • Kontrola procesu i jakości wydań samochodów do Klientów;
  • Administracja i zarządzanie kartami paliwowymi;
  • Obsługa systemu CRM w zakresie kompletności procesu zakupowego.

Wymagania:

  • Min. 2 lata doświadczenia w administrowaniu procesu zakupowego w sektorze B2B;
  • Doświadczenie w pracy z systemami CRM;
  • Dobra znajomość języka angielskiego;
  • Komunikatywność i łatwość budowania relacji;
  • Silna orientacja na realizację celów;
  • Skrupulatność;
  • Zainteresowanie branżą motoryzacyjną;
  • Dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
  • Pracę w firmie będącej jednym z liderów rynku;
  • Możliwość rozwoju w  międzynarodowych strukturach firmy;
  • Pakiet benefitów;
  • Miłą atmosferę pracy.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.