HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

W imieniu jednej z najbardziej renomowanych firm doradczo-szkoleniowych w Polsce, działającej z powodzeniem od kilkunastu lat i oferującej zaawansowane usługi  o charakterze strategiczno-rozwojowym, takie jak wizualizacja, mapowanie i wdrażanie strategii, definiowanie i kształtowanie kultury organizacyjnej, podnoszenie efektywności zespołów zarządzających etc., poszukujemy doświadczonych i skutecznych kandydatów na stanowisko:

New Business Development Manager

(Warszawa)

Zadania:

  • pozyskiwanie klientów korporacyjnych na usługi doradcze o charakterze strategiczno-rozwojowym
  • analiza i rozpoznanie potencjału rynku, branż i firm, w celu identyfikacji szans sprzedażowych
  • prowadzenie prezentacji, negocjacji i procesów sprzedaży
  • budowanie długofalowych relacji z klientami
  • współtworzenie rozwiązań merytorycznych

Wymagania:

  • skuteczność biznesowa potwierdzona realizacją celów sprzedażowych
  • szeroka sieć kontaktów w  środowisku korporacyjnym
  • silna orientacja na rezultat
  • samodzielne budowanie i utrzymywanie trwałych relacji sprzedażowych z osobami w randze członków zarządu i dyrektorów dużych firm
  • doświadczenie w prowadzeniu spotkań biznesowych w języku angielskim na poziomie kadry zarządzającej
  • swobodne poruszanie się w branży profesjonalnych usług dla biznesu (szkolenia i doradztwo).

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki pracy, w tym konkurencyjne stałe wynagrodzenie oraz liniowy system prowizyjny bez górnego limitu premiujący skuteczność handlową
  • możliwość pracy nad projektami rozwojowymi dla największych firm w Polsce
  • przyjazna, twórcza i mało korporacyjna atmosfera pracy
  • okazje do współpracy z najbardziej doświadczonymi ekspertami merytorycznymi w branży doradczo-szkoleniowej.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.