HRK jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych polskich organizacji doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Dostarczamy naszym klientom rozwiązania potrzebne na każdym etapie cyklu życia pracownika w organizacji ? od rekrutacji i employer brandingu, poprzez ocenę i rozwój pracowników, obsługę kadr i płac, aż po outplacement. Istniejemy od 2000 roku i działamy w oparciu o zespoły wyspecjalizowane w obsłudze poszczególnych branż. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego Klienta z województwa lubuskiego, międzynarodowego koncernu specjalizującego się w rozwiązaniach elektronicznych znajdujących zastosowanie w licznych gałęziach przemysłu poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Inżynier Procesu Wtrysku
województwo: lubuskie

Zadania:

  • Sterowanie procesami w obszarze wtryskarek;
  • Analizowanie i optymalizowanie procesów wtryskowych;
  • Optymalizacja procesu wymian form wtryskowych;
  • Rozwiązywanie pojawiających się problemów produkcyjnych.

Wymagania:

  • Minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;
  • Ugruntowana wiedza i doświadczenie z zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych;
  • Znajomość budowy form wtryskowych;
  • Doświadczenie w pracy na półautomatach oraz znajomość procesu overmoldingu będą znaczącymi atutami;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Mile widziana znajomość CAD.

Klient oferuje:

  • Ambitne, międzynarodowe, pełne wyzwań środowisko pracy;
  • Atrakcyjne warunki finansowe oraz możliwość rozwoju zawodowego;
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę oraz świadczenia pozapłacowe.

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.