Zespół HRK Logistics & Purchasing specjalizuje się w pozyskiwaniu profesjonalistów dla firm z branży transport-spedycja-logistyka oraz na potrzeby firm handlowych, które posiadają w swojej strukturze dział logistyki lub zakupów. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie i Łodzi.

Dla naszego klienta ? jednego z najdynamiczniej rozwijających się sklepów e-commerce w Polsce ? poszukujemy doświadczonych kandydatów na stanowisko:

Dyrektor Operacyjny (branża e-commerce)
województwo: dolnośląskie

Zadania:

  • Współpraca z zarządem w zakresie dostosowywania, optymalizacji i rozwoju procesów biznesowych oraz organizacji pracy
  • Zapewnienie ciągłości funkcjonowania operacyjnego spółki
  • Zarządzanie działami prowadzącymi bieżącą obsługę operacyjną
  • Bezpośrednia współpraca z managerami poszczególnych jednostek organizacyjnych
  • Nadzorowanie wdrażania planów rozwoju spółki w poszczególnych obszarach
  • Opracowanie i wdrożenie zasad kontroli, bezpieczeństwa i jakości pracy
  • Udział w realizacji zadań inwestycyjnych

Wymagania:

  • Minimum 5 lat doświadczenia w zarządzaniu w dużej organizacji
  • Minimum 2 lata na analogicznym stanowisku w firmie związanej z branżą e-commerce lub logistyką
  • Wiedza z zakresu kontrolingu i finansów przedsiębiorstwa
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
  • Umiejętności organizacyjne i nastawienie na realizację celów, terminowość i skuteczność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu oraz łatwość podejmowania decyzji
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Umowę o pracę, atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów oraz niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy
  • Możliwość dołączenia do jednej z najprężniej rozwijających się firm w Polsce
  • Pracę pełną wyzwań w ambitnym i zaangażowanym zespole

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.