Zespół HRK Energy wyspecjalizował się w zaspokajaniu potrzeb biznesowych związanych z zatrudnianiem osób z branży energetycznej i bezpieczeństwa energetycznego. Dzięki współpracy z czołowymi firmami sektora Energy naszym Kandydatom proponujemy najatrakcyjniejsze oferty dopasowane do ich kwalifikacji i oczekiwań.

Zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić: zespół Energy w HRK.

Dla jednego z Naszych klientów, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku działajacej w branży utrzymania sieci telekomunikacyjnych na terenie całej Polski poszukujemy kandydata na stanowisko:

Starszy Projektant Sieci FTTH
województwo: mazowieckie

Zadania:

  • wykonywanie projektów budowlanych w zakresie sieci telekomunikacyjnych w tym głównie światłowodowych
  • praca z dokumentacją podwykonawczą
  • weryfikacja projektów
  • tworzenie kosztorysów
  • nadzór projektancki
  • współpraca z innymi działami w firmie

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane związane z teleinformatyką lub elektroniką)
  • doswiadczenie na podobnym stanowisku (min 2-3 lata)
  • dobra znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia projektowe/ budowlane w specjalności telekomunikacyjnej
  • dobra znajomość technologi FTTH
  • znajomośc oprogramowania inżynierskiego, pakietu MS Office
  • znajomość prawa budowlanego
  • umiejetność samodzielnej pracy pod presją czasu i w stresie
  • mobilność

Oferujemy:

  • praca dla duzej, międzynarodowej firmy o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe oraz pakiet premiowy
  • możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji
  • duża samodzielność w działaniu

Jeśli jesteś zainteresowana/y powyższą ofertą kliknij Aplikuj. Jest to równoznaczne z wyrażeniem zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych i wprowadzeniem ich do bazy danych firmy HRK S.A z siedzibą w Warszawie przy pl. Bankowym 2 w celu przedstawiania ofert zatrudnienia, zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r., poz. 922), a także z przyjęciem do wiadomości, że przysługuje Ci prawo wglądu do treści danych oraz ich poprawiania.