Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 13 mld euro w 2016 roku, zatrudniamy ponad 60.000 pracowników i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek spełniają oczekiwania wymagających klientów poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

Zadbaj o swój rozwój ? dołącz do nas!

Do naszego Oddziału w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Przygotowania Produkcji
Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

  • Nadzór technologiczny nad procesami montażu;
  • Projektowanie oraz wprowadzanie nowych procesów wytwórczych w ramach odpowiedzialności sekcji;
  • Zarządzanie zmianami i projektami w ramach aktywności  obszaru montażu;
  • Poprawa wydajności istniejących procesów wytwórczych poprzez ich automatyzację i implementacja rozwiązań poprawiających wydajność;
  • Wdrażanie montażowych narzędzi specjalnych oraz systemów kontroli produkcji;
  • Ścisły kontakt z dostawcami zewnętrznymi oraz Działami takimi jak Utrzymanie Ruchu, Dział Jakości, Rozwoju, Supply Chain w celu realizacji założeń biznesowych Zakładu;
  • Wprowadzanie narzędzi Systemu Produkcyjnego BSH oraz wsparcie merytoryczne dla filarów TPM

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne z zakresu elektroniki, automatyki;
  • Doświadczenie w pracy w działach technicznych;
  • Znajomość zagadnień technicznych z zakresu organizacji produkcji, systemów montażu, automatyki przemysłowej;
  • Sprawne posługiwanie się programami AutoCad, SolidEdge lub NX;
  • Umiejętność zarządzania projektami wdrożeniowymi z wykorzystaniem TPM Lean Manufacturing (w tym również VSM i VSD);
  • Posługiwanie się językiem angielskim lub niemieckim w stopniu dobrym;

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

Jesteś zainteresowany?

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się w systemie BSH Talent Finder, na stronie:

http://www.bsh-group.com, zakładka: Praca i kariera

Na aplikacje czekamy do dnia 28.04.2018

www.bsh-group.pl

Aplikuj Inne ogłoszenia Drukuj Oferty z 24h Zapisz do teczki Zamknij