Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group.
Na całym świecie Grupa BSH zatrudnia ponad 58 300 pracowników, a w 2016 firma osiągnęła rekordowe przychody na poziomie 13,1 miliarda euro. BSH posiada 40 fabryk na świecie. Produkty naszych marek spełniają oczekiwania wymagających klientów poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

Zadbaj o swój rozwój ? dołącz do nas!

Do naszego Oddziału we Wrocławiu poszukujemy osoby na stanowisko:

Automatyk

Miejsce pracy: Wrocław

ZADANIA:

  • Zabezpieczenie  ciągłości produkcji i prawidłowej pracy maszyn i urządzeń
  • Udział w planowaniu i realizacja działań prewencyjnych
  • Nadzór nad oprogramowaniem maszyn i linii
  • Diagnostyka i modyfikacje systemów opartych na sterownikach Siemens S7 i sieci PROFINET
  • Uczestnictwo w projektach modernizacyjnych
  • Optymalizacja procesów i kosztów
  • Współpraca z firmami zewnętrznymi
  • Realizacja działań korygujących i zapobiegawczych

WYMAGANIA:

  • Idealny kandydat, to osoba posiadająca wykształcenie wyższe techniczne oraz doświadczenie minimum 2 letnie, w firmach o profilu produkcyjnym
  • Bardzo dobra znajomość automatyki - Siemens S7, oprogramowanie TIA, sieci Profinet
  • Znajomość serwonapędów firmy Siemens lub SEW
  • Znajomość rysunku technicznego, odczytywania i analizy schematów elektrycznych, pneumatycznych, hydraulicznych
  • Uprawnienia: SEP
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym ( poniedziałek-piątek)

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej

Jesteś zainteresowany?

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się w systemie BSH Talent Finder, na stronie:

www.bsh-group.pl

Aplikuj Inne ogłoszenia Drukuj Oferty z 24h Zapisz do teczki Zamknij