Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group.
Nasze produkty marki Bosch, Siemens, Gaggenau i Zelmer ułatwiają życie każdego dnia. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 13 mld euro w 2016 roku , zatrudniamy ponad 56.000 pracowników  i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek  spełniają oczekiwania  wymagających klientów   poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe  wzornictwo oraz najwyższy  komfort  obsługi.

Zadbaj o swój rozwój ? dołącz do nas!

Do naszego Oddziału w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Kierownik Obszaru Produkcyjnego (Fabryka Suszarek)
Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

  • Zarządzanie zdefiniowanym obszarem produkcyjnym - linii montażowych (procesami i pracownikami) oraz dbanie o rozwój i doskonalenie pracowników;
  • Przestrzeganie zasad i norm BHP, pracę zgodną ze standardami i procedurami ISO; Zapewnianie zgodności i optymalizacja wydatków budżetowych,
  • Realizacja planów produkcyjnych ? zapewnianie wysokiej jakości produktów zgodnie z obowiązującymi standardami jakościowymi;
  • Monitorowanie i analiza wyników produkcyjnych,  aktywne zapobieganie stratom i eliminowanie problemów oraz odpowiedzialność za koszty produkcji;
  • Inicjowanie i udział w pracach zespołów na rzecz optymalizacji procesów produkcyjnych, ciągłe doskonalenie oraz współpraca z innymi działami.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe oraz doświadczenie w pracy na  stanowisku kierowniczym w obszarach produkcyjnych/technicznych;
  • Umiejętność pracy w zespole, rozwiązywanie konfliktów, wysoka kultura osobista, zorientowanie na współpracę oraz ciągłe doskonalenie;
  • Wiedza z zakresu planowania produkcji i personelu, produktywności, ergonomii stanowisk i balansowania linii produkcyjnych;
  • Znajomość filozofii Lean Management, stosowanie narzędzi Lean w praktyce, zdolności organizacyjne, analityczne, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość systemu SAP.

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

Jesteś zainteresowany?

W celu zgłoszenia swojej kandydatury prosimy zarejestrować się w systemie BSH Talent Finder, na stronie:

http://www.bsh-group.com , zakładka: Career

Na aplikacje czekamy do dnia 25.04.2018

www.bsh-group.pl

Aplikuj Inne ogłoszenia Drukuj Oferty z 24h Zapisz do teczki Zamknij