Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 13 milionów euro w 2016 roku, zatrudniamy ponad 60.000 pracowników i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek spełniają oczekiwania wymagających klientów poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

Zadbaj o swój rozwój - dołącz do nas!

Do naszego Oddziału w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Optymalizacji Procesów Logistycznych
Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

  • Tworzenie, analiza, nadzór i optymalizacja przepływów wewnętrznych i zewnętrznych przy zastosowaniu narzędzi Lean Manufacturing;
  • Definiowanie modeli logistycznych i wymagań wobec dostawców części, definiowanie opakowań dla części do produkcji oraz współpraca z dostawcami w zakresie opakowań i optymalizacji procesów logistycznych;
  • Prowadzenie projektów optymalizacyjnych dla procesów logistyki zewnętrznej i wewnątrzzakładowej, wprowadzanie nowych wariantów i produktów pod kątem przepływu materiału;
  • Definiowanie zapotrzebowania czasowego w operacjach logistycznych;
  • Poprawa produktywności, ergonomii i bezpieczeństwa w transporcie wewnętrznym.

WYMAGANIA:

  • Wykształcenie wyższe techniczne o profilu logistycznym;
  • Doświadczenie w pracy w Dziale Logistyki wewnętrznej w zakładzie produkcyjnym oraz umiejętność prowadzenia projektów optymalizacyjnych;
  • Znajomość normowania czasu pracy w logistyce, znajomość SAP, modułów WM i PP; biegła znajomość narzędzi Lean Manufacturing (5S, Kanban, Supermarket, JIT, JIS)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy w zespole, samodzielność i umiejętność organizacji pracy, umiejętności analityczne;
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu bardzo dobrym (znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem)

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

Jeśli jesteś zainteresowany, zaaplikuj do nas.
Więcej aktualnych ofert pracy znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.bsh-group.com, zakładka: Career

www.bsh-group.pl

Aplikuj Inne ogłoszenia Drukuj Oferty z 24h Zapisz do teczki Zamknij