Witamy u najbardziej innowacyjnego producenta sprzętu gospodarstwa domowego, witamy w naszym zespole!
BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego Sp. z o.o. jest częścią międzynarodowego koncernu BSH Home Appliances Group. Jako międzynarodowy koncern z rocznym obrotem ponad 13 milionów euro w 2016 roku, zatrudniamy ponad 60.000 pracowników i posiadamy ponad 40 fabryk na całym świecie. Produkty naszych marek spełniają oczekiwania wymagających klientów poprzez nowoczesną technologię, wyjątkowe wzornictwo oraz najwyższy komfort obsługi.

Zadbaj o swój rozwój - dołącz do nas!

Do naszego Oddziału w Łodzi poszukujemy osoby na stanowisko:

Mechanik
Miejsce pracy: Łódź

ZADANIA:

  • Zapewnienie dostępności technicznej parku maszynowego;
  • Realizowanie planów prewencyjnych maszyn i urządzeń;
  • Diagnozowanie przyczyn przestojów i awarii;
  • Wykonywanie napraw oraz usuwanie awarii;
  • Proponowanie rozwiązań poprawiających bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz wydajność powierzonego parku maszynowego;
  • Nadzór nad dokumentacją papierową oraz elektroniczną;
  • Udział w projektach TPM;
  • Udział w tworzeniu specyfikacji technicznych i planów prewencyjnych.

WYMAGANIA:

  • Doświadczenie w działach Utrzymania Ruchu lub działach technicznych;
  • Doświadczenie przy pracy z transporterami, podajnikami i manipulatorami;
  • Rozszerzona wiedza z zakresu pneumatyki i hydrauliki;
  • Rozszerzona wiedza z zakresu mechatroniki i automatyki przemysłowej;
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

OFERUJEMY:

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;
  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

Jeśli jesteś zainteresowany, zaaplikuj do nas.
Więcej aktualnych ofert pracy znajdą Państwo na naszej stronie: https://www.bsh-group.com, zakładka: Career

www.bsh-group.pl

Aplikuj Inne ogłoszenia Drukuj Oferty z 24h Zapisz do teczki Zamknij