Do naszego polskiego działu zaopatrzenia szpitali poszukujemy na potrzeby rejonów sprzedaży w północno-zachodniej oraz południowo-wschodniej Polsce:
Regionalnego Kierownika Sprzedaży (m/k)
w obszarze opakowań medycznych (po jednym na każdy z ww. rejonów) stericlin® Opakowania medyczne dla szpitali
Projektujemy, wytwarzamy i sprzedajemy opakowania medyczne, ciesząc się renomą wiodącego producenta na kluczowych rynkach międzynarodowych. Nasz sukces zawdzięczamy zaawansowanym technologicznie systemom opakowań na potrzeby sterylizacji szpitalnej. Będąc liderem rynku niemieckiego w tej dziedzinie, pragniemy wzmocnić pozycję rynkową w Polsce. Z naszymi produktami można zapoznać się na stronie www.stericlin.pl.

Twoje obowiązki:

Pracując w swoim home office, będziesz zajmować się samodzielną obsługą sprzedażową rynku szpitalnego, będziesz osobą kontaktową dla sterylizatorni, oddziałów operacyjnych i specjalistów w zakresie higieny na miejscu, a także będziesz prowadzić rozmowy z lokalnymi osobami decyzyjnymi.

Twój profil:

Warunkiem podjęcia pracy jest ukończenie nauki. Działasz w sposób zorientowany na klienta. Jesteś osobą komunikatywną, w idealnym przypadku znasz też język niemiecki lub angielski. Oczekujemy wieloletniego doświadczenia w sprzedaży, a także gotowości do wielodniowych podróży służbowych. Nie wymagamy doświadczenia w sprzedaży na rzecz szpitali, jakkolwiek będzie ono mile widziane.

Oferujemy:

Rzetelne wdrożenie w pracę w naszej siedzibie, które pozwoli Ci uzyskać pewność niezbędną w sprzedaży produktów. Oferujemy system wynagrodzeń oparty o wyniki oraz samochód służbowy, również do użytku prywatnego.

W sprawie pytań organizacyjnych prosimy o kontakt z panią Edytą Bielwaską-Walendzik
Tel +48 (0) 68 411 46 73.

Prosimy o przesłanie kompletu dokumentów aplikacyjnych łącznie z podaniem oczekiwanego wynagrodzenia i możliwego terminu rozpoczęcia pracy zarówno w języku polskim, jak i niemieckim na poniższy adres pocztowy lub e-mail:
VP Polska Sp. z o.o.
Holger Köhn (członek zarządu)
ul. Lotników Alianckich 65, PL-68-100 Żagań
Tel +48 (0) 68 411 4674,
holger.koehn@vp-group.pl, www.vp-group.pl